Konkurs Walentynkowy „Moja Bajka o Miłości”

Przed nami jedno z wyjątkowych świąt – Walentynki, a ponieważ miłość jest ważna w życiu każdego człowieka, to serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie pt. „Moja Bajka o Miłości”

Polega on na stworzeniu książeczki opowiadającej historię o tym wyjątkowym uczuciu.

Konkurs przeznaczony jest dla osób powyżej 7 roku życia, a oceniany będzie w trzech kategoriach wiekowych: od 7 do 9 lat od 10 do 13 i 14 wzwyż . Prace można wykonać dowolną techniką i w dowolnym formacie i należy  składać w  Bibliotece Publicznej w Kątach Wrocławskich lub w filii bibliotecznej w Smolcu do 12 lutego do godz. 12:00.

Szczegółowy regulamin i załączniki poniżej lub do wglądu stacjonarnie na miejscu w naszych bibliotekach. Czekają na Was atrakcyjne nagrody. Zapraszamy.

zgoda na udział w konkursie